PROGRAMIMIZ


OYUNCULUK ve KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK PROGRAMI

Konstantin Stanislavski, Michael Chekov, Lee Strasberg ve Eric Morris gibi ustaların oyunculuk metotlarından harmanlanarak oluşturulan 8 aylık programda sahne ve kamera önü için gerekli tüm teorik ve pratik dersler yer almaktadır.  Güncel sinema ve dizi senaryoları kullanılarak yapılan dersler Müfit Aytekin Atölye eğitmenlerinin yanı sıra sektörden önemli isimlerin de katılımıyla gerçekleşmektedir. Konuk eğitmen kadrosuyla hem oyunculuk hem de kariyer planlaması açısından birçok fırsat yaratmaktadır.


KONSERVATUVAR HAZIRLIK

Türkiye’nin pek çok üniversitesinin oyunculuk bölümünde görev almış eğitmenlerle, girilmek istenen konservatuvarın ekolü ve disiplini göz önüne alınarak kişiye özel program hazırlanmaktadır. Programın amacı; adayın kısa süre içinde jüri karşısına çıkacak oyunculuk disiplinini kazanması ve başarı elde etmesidir.


COACHING AUDITION

Mevcut projeye ve amaca özel dizayn edilen program; oyuncu koçları ve eğitmenler eşliğinde role hazırlık sürecinin verimli bir şekilde kurgulanmasını ve sürekli gelişimi sağlar.

 


ÇOCUKLAR ve GENÇLER için YARATICI DRAMA ATÖLYESİ

Çocuğun yaratıcılığını ve özgürlüğünü geliştirmek, yeni edineceği arkadaşlarla birlikte oyunlar oynarken hem eğlenmek, hem bilgilendirmek için yaratıcı drama atölyemiz Yaratıcı Drama Eğitmeni, Oyuncu Derya Yıldırım ile başlıyor.

Detaylı Bilgi için Tıklayınız…